fbpx

Zalety monitorów przy kasach – czy zwiększają sprzedaż?

Podejście klienta do kasy nie musi być momentem pożegnania go w naszym sklepie czy salonie. Jest to świetny moment, żeby przykuć jego uwagę dodatkową reklamą, zachęcić promocjami, nakłonić do powrotu w stronę regałów lub kolejnej wizyty. Monitory przy kasach świetnie się sprawdzają jako nośnik nowoczesnej reklamy, ponieważ, dobrze zaprojektowane i z ciekawą zawartością, przyciągają wzrok kupującego, które czeka w kolejce do kasy. Zainteresowanie wtedy staje się większe, a towar jeszcze atrakcyjniejszy. Jasny obraz, dzięki wysokiej rozdzielczości, jest atutem firmy, podnosi prestiż sklepu, a wydatek zwraca się zaskakująco szybko.

Przeczytaj także

Ściany Videowall, czyli czym są ściany wideo

Standardowe ekrany w technologii LCD osiągają rozmiary do 98”. Zdarzają się oczywiście matryce o wielkości 110” są to jednak ekrany bardziej pokazowe niż standardowy produkt do regularnej sprzedaży.

Dlaczego inwestycja w ekrany reklamowe się opłaca

Dlaczego inwestycja w ekrany reklamowe się opłaca?

Kiedy konkurencja na rynku jest coraz większa, firmy szukają nowatorskich sposobów na wyróżnienie się i przyciągnięcie uwagi potencjalnych klientów. Jednym z najbardziej efektywnych narzędzi, które zyskują na popularności, są ekrany reklamowe. Wykorzystując najnowsze technologie, takie jak Digital Signage, ekrany te…