fbpx

Monitory reklamowe

Czy wiesz, że ekrany reklamowe mogą odmienić działanie Twojej firmy?

To niezwykle nowoczesne rozwiązanie, dzięki któremu zrobisz ogromny krok naprzód w osiągnięciu swoich sprzedażowych i marketingowych celów.

Nieważne w jakiej branży działasz! Monitory do wyświetlania reklam (LCD lub LED) są tak elastyczne, że mogą wyświetlać każdą formę treści reklamowych i informacyjnych. To rozwiązanie dla Ciebie!

Oferujemy kompleksową obsługę: 

 • Ekrany Reklamowe
 • Oprogramowanie Digital Signage
 • Montaż
 • Serwis
 • Produkcja Graficzna
Zamów wycenę monitorów reklamowych
monitory reklamowe.

Zaufało nam ponad 1000 firm

Monitory reklamowe to najlepsi sprzedawcy!

Czy wiesz, że 70% decyzji zakupowych podejmowanych jest w miejscu sprzedaży? To właśnie dlatego ekrany reklamowe świetnie sprawdzą się w sklepach, aptekach, hotelach, placówkach medycznych i wielu innych miejscach. Ich przewagą jest możliwość pokazywania informacji w dynamiczny sposób (grafiką lub video), dzięki czemu przyciągają uwagę klientów i są dla nich dodatkowym bodźcem zakupowym. Są jak dodatkowy sprzedawca w Twojej firmie.

Jednak monitory do wyświetlania reklam to nie tylko sprzęt, ale także zaawansowane oprogramowanie. Dzięki temu, że jest ono już bezpośrednio wbudowane i skonfigurowane w każdym monitorze, ich instalacja jest łatwa i intuicyjna!

Dlaczego LocalScreens?

W LocalScreens wiemy, jak zadbać o Twoje korzyści. Podchodzimy do nich zarówno od strony biznesowej, jak i od strony Twoich klientów.

 • Posiadamy szeroki wybór nowoczesnych ekranów i rozwiązań dla każdego!
 • Dla nas nie ma znaczenia w jakiej branży działasz i czy prowadzisz niewielki sklep czy całą sieć – dobierzemy i wycenimy dla Ciebie ekrany w indywidualny sposób
 • Dzięki swojemu doświadczeniu, zebranemu przy współpracy z różnymi partnerami, będziemy wiedzieć, co jest dla Ciebie najlepsze
 • Zadbamy o prostą instalację i obsługę, która przypomina wieszanie telewizora w salonie
Zamów wycenę monitorów reklamowych

Czym wyróżniają się monitory reklamowe LocalScreens?

Każdy wyświetlacz reklamowy LocalScreens to pewny wybór, niezależnie w jakiej branży działasz. Przekonaj się sam!

Wytrzymałość

nasze monitory są trwałe i mogą pracować dla Ciebie nieprzerwanie przez 16-24h/7. Otrzymujesz na nie gwarancję na 36 miesięcy (także w przypadku zakupu na fakturę)

Automatyka

nasze monitory działają w pełni automatycznie, są od razu skonfigurowane, włączają i wyłączają się w określonych godzinach i dniach, nie angażując dodatkowego personelu

Widoczność

jeśli chcesz, by Twoje produkty były widoczne z daleka, możesz zamówić monitory wielkoformatowe. Dodatkowo nasze ekrany reklamowe oferują różne jasności obrazu, od 300-700 nit. w pomieszczeniach wewnętrznych, aż po 2500 nit. w witrynach sklepowych

Oprogramowanie

u nas to nie Twój problem, ponieważ monitory otrzymujesz już w pełni skonfigurowane. Wystarczy że je zamontujesz i uruchomisz, a oprogramowanie samo się włącza – zdjęcia i teksty możesz łatwo dodawać lub edytować samemu

Co otrzymujesz w pakiecie?

 • Monitor reklamowy
  W pełni skonfigurowany monitor, który możesz zawiesić w dowolnym miejscu w swojej firmie. Zamontujesz go tak jak zwykły telewizor!
 • Oprogramowanie
  Bezpośrednio wbudowane i zainstalowane oprogramowanie, które jest już w pełni skonfigurowane – dzięki temu ekran działa od razu po uruchomieniu!

Najczęściej wybierane produkty

Oferujemy monitory reklamowe różnych marek i różnych specyfikacji. Poniżej prezentujemy te najczęściej wybierane, ale posiadamy w swojej ofercie ich o wiele więcej.

Monitor reklamowy 32″ + Oprogramowanie do zarządzania

Profesjonalny Monitor reklamowy 43″ +  Oprogramowanie do zarządzania

Profesjonalny Monitor reklamowy 55″ +  Oprogramowanie do zarządzania

Profesjonalny monitor reklamowy  65″ +  Oprogramowanie do zarządzania

Profesjonalny Monitor reklamowy 86″ +  Oprogramowanie do zarządzania

Wielkoformatowy monitor reklamowy 98″ + Oprogramowanie do zarządzania

Nasze realizacje

Zobacz, jak prezentują się nasze realizacje u naszych klientów. Teraz czas na Ciebie!

Skontaktuj się z LocalScreens już teraz!

LocalScreens Sp. z o.o.

ul. Aleja Lotników Polskich 1, 21-045 Świdnik

NIP: 946-266-75-36

Dział sprzedaży

tel.: +48 512 619 436

email:

Serwis

tel.: +48 530 577 699

email:

Finanse

tel.: +48 512 619 455

email: