fbpx

Ekrany LED

Ekrany LED – wewnętrzne i zewnętrzne – to niespotykana dotąd jakość w docieraniu do klientów! Dzięki nim pokażesz swój produkt lub usługi w nowej skali, a jednocześnie zwiększysz wyniki sprzedażowe!

I nie ważne w jakiej branży działasz! Ekrany i wyświetlacze LED są estetyczne, mogą mieć dowolny wymiar i kształt, a także imponują jasnością i widocznością w każdych warunkach. To szansa, dzięki której Twoja firma będzie bardziej zauważalna!

Oferujemy kompleksową obsługę: 

 • Ekrany LED
 • Oprogramowanie Digital Signage
 • Montaż
 • Serwis
 • Produkcja Graficzna
Zamów wycenę ekranów LED

Zaufało nam ponad 1000 firm

Wyświetlacz LED – poznaj korzyści widoczne z daleka!

Ekrany LED to tak naprawdę ekrany diodowe, które wykorzystują technologię Light Emitting Diode – to oznacza, że ich diody emitują światło w wyniku elektrycznej luminescencji, znane również jako „zimne światło”. A co to daje w praktyce? Na ekranach LED można reklamować swoje usługi zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz, ponieważ ich jasność sięga nawet 6000 nit. Dodatkowo są to najbardziej efektywne ekrany pod względem jakości/zużycia energii.

Wyraźny obraz jest widoczny nawet w bardzo słoneczne letnie dni. To oznacza, że Twój produkt będzie doskonale widoczny z daleka, a bezramkowa forma ekranu otoczy go dodatkową estetyką. Dodatkowo monitory LED składają się z mniejszych paneli, dzięki czemu można łączyć je w różne, nieregularne kształty i wielkości.

ekrany LED localscreens

Dlaczego LocalScreens?

W LocalScreens wiemy, jak zadbać o Twoje korzyści. Podchodzimy do nich zarówno od strony biznesowej, jak i od strony Twoich klientów.

 • Posiadamy szeroki wybór nowoczesnych ekranów i rozwiązań dla każdego!
 • Dla nas nie ma znaczenia w jakiej branży działasz i czy prowadzisz niewielki sklep czy całą sieć – dobierzemy i wycenimy dla Ciebie ekrany w indywidualny sposób
 • Dzięki swojemu doświadczeniu, zebranemu przy współpracy z różnymi partnerami, będziemy wiedzieć, co jest dla Ciebie najlepsze
 • Zadbamy o prostą instalację i obsługę, która przypomina wieszanie telewizora w salonie
Zamów wycenę ekranów LED

Czym wyróżniają się ekrany diodowe LocalScreens?

Wyświetlacze LED LocalScreens to pewny wybór, niezależnie w jakiej branży i w jakich warunkach działasz. Przekonaj się sam!

Wytrzymałość

nasze ekrany LED wewnętrzne i ekrany LED zewnętrzne (telebimy LED) są trwałe i mogą pracować dla Ciebie w każdych warunkach nieprzerwanie przez długi czas. Otrzymujesz na nie gwarancję na 36 miesięcy (także w przypadku zakupu na fakturę)

Automatyka

nasze ekrany LED działają w pełni automatycznie, są od razu skonfigurowane i pozwalają na podmianę wyświetlanego contentu także zdalnie

Widoczność

nasze ekrany LED mogą mieć dowolny kształt, a dodatkowo zapewniają widoczność z bardzo daleka, nawet w słoneczne dni. Dzięki nim dotrzesz do bardzo szerokiej widowni

Oprogramowanie

u nas to nie Twój problem, ponieważ ekran LED otrzymujesz już w pełni skonfigurowany. Wystarczy że go ustawisz i uruchomisz, a oprogramowanie samo się włącza – wyświetlany content możesz łatwo edytować samemu

Co otrzymujesz w pakiecie?

 • Ekran LED
  W pełni skonfigurowany ekran LED, który możesz ustawić w dowolnym miejscu wewnątrz lub na zewnątrz swojej firmy.
 • Oprogramowanie
  Bezpośrednio wbudowane i zainstalowane oprogramowanie, które jest już w pełni skonfigurowane – dzięki temu ekran działa praktycznie od razu po uruchomieniu!

Zastosowanie ekranów Led

Ekrany Led są wykorzystywane zarówno do działań zewnętrznych, jak i wewnętrznych, gdy potrzeba ekranów dużych rozmiarów o wysokiej jasności.

Ekran led wewnętrzny

Telebim led zewnętrzny

Nasze realizacje

Zobacz, jak prezentują się nasze realizacje u naszych klientów. Teraz czas na Ciebie!

Skontaktuj się z LocalScreens już teraz!

LocalScreens Sp. z o.o.

ul. Aleja Lotników Polskich 1, 21-045 Świdnik

NIP: 946-266-75-36

Dział sprzedaży