fbpx

OPROGRAMOWANIE

DIGITAL SIGNAGE

Odkryj potęgę oprogramowania digital signage i ożyw swoją komunikację wizualną. Nasze zaawansowane oprogramowanie digital signage pozwoli Ci łatwo tworzyć, zarządzać i wyświetlać dynamiczne treści na różnych ekranach.

Niezależnie od rodzaju prowadzonego biznesu, nasze oprogramowanie zapewni Ci pełną kontrolę nad prezentowanymi treściami. Wykorzystaj personalizowane reklamy, menu, informacje i wiele więcej, aby przyciągnąć uwagę klientów. Wybierz nasze oprogramowanie digital signage i wejdź na wyższy poziom komunikacji wizualnej.

Poznaj możliwości Digital Signage

Zaufało nam ponad 1000 firm

Wszechstronna platforma Digital Signage

Zarządzaj wszystkimi monitorami z każdego miejsca na świecie. Prosto i wygodnie edytuj treści na ekranach. Oszczędź czas i pieniądze bez konieczności zatrudniania specjalistów od grafiki czy IT.

Umów się na bezpłatną prezentację oprogramowania

Kompleksowe zarządzanie ekranami reklamowymi

Zapewniamy kompleksowe rozwiązania do zarządzania ekranami reklamowymi, które pozwolą Ci skutecznie kontrolować i monitorować Twoje kampanie reklamowe. Nasze oprogramowanie umożliwia łatwe planowanie, emisję i edytowanie treści.

Tworzenie treści

Nasze oprogramowanie pozwala na tworzenie treści multimedialnych, dzięki tej funkcji nie jesteś zależny od grafików.

Ustalenie harmonogramów

Możesz zaplanować wyświetlanie informacji według kalendarza. Nasze oprogramowanie daje nieograniczone możliwości planowania. Inne treści w weekend inne od pon-pt, a może inne na każdy dzień? Decyzja należy do Ciebie. Zdalne zarządzanie pozwala na zmianę harmonogramu w każdym momencie.

Publikacja – zarządzanie treścią

Zamieszczaj zdjęcia i filmy w każdym momencie z dowolnego miejsca na ziemi. Możesz ustawić automatyczne zaciąganie treści cyfrowych na następny dzień lub wprowadzić zmianę „tu i teraz”

Monitorowanie

Zapewnij sobie gwarancję, że materiały wyświetlane na ekranach zgadzają się z Twoim zamiarem. Oprogramowanie digital signage, pozwalają na to całkowitą samodzielność w zakresie zarządzania treścią i harmonogramem.

Kompatybilne z różnymi wyświetlaczami

System digital signage pozwala na sterowanie wieloma typami wyświetlaczy. Monitory reklamowe, totemy, ekrany led, ściany video… Digital signage współpracuje ze wszystkimi nośnikami cyfrowymi. Jeżeli posiadasz już jakieś ekrany i nie masz aktualnie możliwości zdalnego zarządzania to jest to rozwiązanie dla Ciebie.

Zapisz się na darmową konsultację!

Umów się

Jak działa oprogramowanie Digital Signage

Instalacja

Dostajesz ekrany z zainstalowaniem oprogramowaniem bądź instalujesz na swoich ekranach

Logowanie

Logujesz się na swoim komputerze czy telefonie do panelu administracyjnego na naszej stronie internetowej.

Gotowe

Korzystasz z Oprogramowania digital signage.

Dwie drogi współpracy

Jeżeli zaczynasz projekt Digital signage

Jeżeli zaczynasz projekt Digital signage od “0” – możesz zrobić to kompleksowo kupując cały zestaw monitor reklamowy + oprogramowanie digital signage.

oprogramowanie digital signage

Jeżeli masz monitor

Jeżeli masz monitor lub TV – możesz zakupić nasze  oprogramowaniem digital signage i połączyć ze swoimi wyświetlaczem.

Możliwości marketingowo-informacyjne

menuboard

Podział ekranu na strefy

Podział ekranu na strefy daje możliwość wyświetlania różnych materiałów niezależnie od siebie.

Pobieranie zewnętrznych komponentów

System digital signage jest w stanie pobierać różne zewnętrzne komponenty ze stron internetowych, social mediów, wewnętrznych systemów.

Real Time Marketing

Content na ekranach można dopasować do konkretnych danych uwzględnionych w czasie rzeczywistym co bezpośrednio wpływa na wzrost sprzedaży produktów promowanych.

Pełna kontrola

Oprogramowanie digital signage daje możliwość wielopoziomowego planowania pętli reklamowej, co oznacza, że możesz dzielić swoją pętlę reklamową na różne warstwy.

Zapisz się na darmową konsultację!

Umów się

Skontaktuj się z LocalScreens już teraz!

LocalScreens Sp. z o.o.

ul. Aleja Lotników Polskich 1, 21-045 Świdnik

NIP: 946-266-75-36

Dział sprzedaży

tel.: +48 512 619 436

email:

Serwis

tel.: +48 530 577 699

email:

Finanse

tel.: +48 512 619 455

email: