fbpx

PROFESJONALNE ŚCIANY VIDEO

ŚCIANY VIDEO

Zapisz się na darmową konsultację!

Zaimponuj swojej widowni

Wpadająca w oko ściana video pomaga promować produkty i usługi w miejscach, w których się znajdują. Ściany video, wprowadzają nowe doświadczenia w obcowaniu z przekazem marki przez klientów, co może stanowić jedną z kluczowych części tworzenia sprzyjającego otoczenia biznesowego. Należy pamiętać że ściana video jest komponowana z różnych mniejszych ekranów, ekrany mogą różnić się poziomem jasności, świecenia, kolorem itp. Ten problem z jednorodnością może powodować negatywne odczucia związane z marką. Jeśli chcesz zaimponować swoim klientom za pomocą ściany video musisz wiedzieć kilka rzeczy. Musisz użyć ekranów z bardzo cienkimi ramkami i z bardzo wysoką jakością obrazu. Dzięki temu masz pewność, że stworzysz pozytywne wizualne doświadczenia, które zapadną w pamięci.

PODSTAWOWE INFORMACJE
O VIDEO WALL


Daisy Chain

Profesjonalne ekrany przeznaczone do ścian video posiadają z usługą DisplayPort i wejścia HDMI. Dzięki funkcji DaisyChain możemy łączyć ekrany w prosty sposób, jeden do drugiego i utworzyć ścianę video. Nie potrzebujemy w tym celu żadnych dodatkowych urządzeń czy oprogramowania. Wewnętrzne oprogramowanie ekranów skalibruje obraz i wyświetli na videowallu w odpowiedniej rozdzielczości i wysokiej jakości.

Ultra cienkie ramki

Typowo, profesjonalne ekrany do ścian video posiadają ultra cienkie ramki od 3,8 mm do nawet 1,8 mm. Dzięki bezszwowym ekranom reklamowym możemy wyświetlać wysokiej jakości obraz z minimalną utratą powierzchni. Zmniejszając przerwę między ekranami do minimum, poprzez użycie bezszwowych ekranów reklamowych możemy stworzyć obraz z minimalnymi przerwami. Dzięki temu możemy wytworzyć atmosferę w miejscu sprzedaży i zwiększać pozytywne doświadczenia z marką.

Matryca IPS

Matryca IPS prezentuje jeden z najczystszych obrazów w orientacji poziomej oraz orientacji pionowej, bez utraty jakości. IPS zapewnia także bardzo dobrą widoczność pod niemal każdym kątem. Nawet pod ultra szerokim kątem 178 stopni, matryca wyświetla precyzyjny obraz o wysokiej jakości.

Wysoka jasność

Profesjonalne panele do ścian video (bezszwowe ekrany reklamowe) , posiadają powłokę antyrefleksyjną co zapewnia odpowiednią widoczność nawet przy skierowaniu mocnego źródła światła na ekran. Jasność ekranu reklamowego videowall jaką rekomendujemy do tego typu instalacji to 700 cd. Panele do ścian video to także ekstremalnie wysoki kontrast.

Długa żywotność paneli

Profesjonalne ściany video są przystosowane do wydłużonego czasu pracy. Są wyposażone w tzw. pixel-shifting, który chroni ekran przed zbyt długim wyświetlaniem tego samego pixela. Panele także muszą radzić sobie z odpornością na ciepło i mieć możliwość odprowadzania tego ciepła, w przeciwnym wypadku jakość oraz płynność obrazu może zostać ograniczona. Wiele biznesów wymaga długiego czasu pracy. Dlatego ściany video są projektowane w taki sposób, aby mogły sprostać tym wymaganiom. Szczególnie w takich przypadkach ściany video stanowią poważny benefit dla tego typu właścicieli biznesów.

PROPONOWANE
MONITORY REKLAMOWE


Jasność: 350 – 2500 cd | Tryb pracy: 24/7

Rozdzielczość: Full HD

Orientacja: Poziom/Pion

Ramka: 10 mm

Zastosowanie: wewnątrz budynku, witryna uliczna

Jasność: 500-700 cd | Tryb pracy: 24/7

Rozdzielczość: Full HD

Orientacja: Poziom/Pion

Ramka: 1,8 – 3,8 mm

Zastosowanie: wewnątrz budynku

JAK TO WYGLĄDA
W PRAKTYCE?


Ściana referencyjna 2×2 55″ ramka 3,5mm

Ściana budżetowa 2×2 55″ ramka 2cm

Ściana referencyjna 3×3 55″ ramka 3,5mm

Ściana budżetowa 3×3 55″ ramka 2 cm

logo localscreens

WSPÓŁPRACA

W sprawie współpracy, skontaktuj się z:

Paweł Ardziński

Manager ds. rozwoju sieci

+48 512 619 436

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI !


LocalScreens Sp. z o.o.

Aleja Lotników Polskich 1
21-045 Świdnik

NIP: 946-266-75-36

Dział sprzedaży

tel.: +48 512 619 436
e-mail: kontakt@localscreens.pl

Serwis

tel.: +48 505 457 562
e-mail: serwis@localscreens.pl

Finanse

tel.: +48 512 619 455
e-mail: finanse@localscreens.pl