fbpx

Monitory reklamowe przy kasach

Ponad 70% konsumentów ogląda ekrany reklamowe podczas stania w kolejce podejmując jednocześnie spontaniczne decyzje zakupowe w miejscu sprzedaży. Ponadto niemal połowa klientów woli robić zakupy w sklepach z ekranami niż bez!

W praktyce ekrany reklamowe przy kasach pozwalają zwiększyć sprzedaż w każdym sklepie, zapoznać się z nowymi produktami lub promocjami, a także podnieść standard i przyjemność zakupów. To wiele korzyści w jednym rozwiązaniu!

Oferujemy kompleksową obsługę: 

 • Monitory reklamowe przy kasach
 • Oprogramowanie Digital Signage
 • Montaż
 • Serwis
 • Produkcja Graficzna
Zamów wycenę monitorów przy kasach
ekrany przy kasach

Zaufało nam ponad 1000 firm

Korzyści podane na… monitorze!

W sklepach i supermarketach Klienci, którzy oczekują w kolejce, mają do zagospodarowania z reguły kilka minut wolnego czasu. Pamiętając, że 69% z nich nie lubi tego oczekiwania, monitory przy kasach są jak „must have” dla Twojego sklepu.

Ekrany reklamowe dostępne są różnych rozmiarach (od 18,5″ do 28″), dzięki czemu w atrakcyjny sposób pomagają skupić uwagę na czymś innym niż oczekiwanie w kolejce i umilają czas. Mogą pokazywać różne grafiki lub materiały video, w tym nadchodzące promocje, konkursy, Twoją aplikację na smartfona, rabaty na następne zakupy, a nawet zaproszenia na niedzielę handlową. Ich wykorzystanie nie ma ograniczeń!

Dlaczego LocalScreens?

W LocalScreens wiemy, jak zadbać o Twoje korzyści. Podchodzimy do nich zarówno od strony biznesowej, jak i od strony Twoich klientów.

 • Posiadamy szeroki wybór nowoczesnych ekranów i rozwiązań dla każdego!
 • Dla nas nie ma znaczenia w jakiej branży działasz i czy prowadzisz niewielki sklep czy całą sieć – dobierzemy i wycenimy dla Ciebie ekrany w indywidualny sposób
 • Dzięki swojemu doświadczeniu, zebranemu przy współpracy z różnymi partnerami, będziemy wiedzieć, co jest dla Ciebie najlepsze
 • Zadbamy o prostą instalację i obsługę, która przypomina wieszanie telewizora w salonie
Zamów wycenę monitorów przy kasach

Czym wyróżniają się monitory przy kasach LocalScreens?

Monitory do wyświetlania reklam przy kasach LocalScreens to pewny wybór dla Twojej firmy. Przekonaj się sam!

Wytrzymałość

nasze monitory są trwałe i mogą pracować dla Ciebie nieprzerwanie przez 16-24h/7. Otrzymujesz na nie gwarancję na 36 miesięcy (także w przypadku zakupu na fakturę)

Automatyka

nasze monitory działają w pełni automatycznie, są od razu skonfigurowane, włączają i wyłączają się w określonych godzinach i dniach, nie angażując dodatkowego personelu

Widoczność

monitory przy kasach mają za zadanie skutecznie przyciągnąć uwagę klientów, dlatego możesz je zamówić w różnej wielkości oraz różnej jasności obrazu

Oprogramowanie

u nas to nie Twój problem, ponieważ monitory otrzymujesz już w pełni skonfigurowane. Wystarczy że je ustawisz i uruchomisz, a oprogramowanie samo się włącza – zdjęcia i teksty możesz łatwo dodawać lub edytować samemu

Co otrzymujesz w pakiecie?

 • Monitor
  W pełni skonfigurowany monitor, który możesz zawiesić w dowolnym miejscu przy kasach. Jego montaż możesz wykonać samodzielnie!
 • Oprogramowanie
  Bezpośrednio wbudowane i zainstalowane oprogramowanie, które jest już w pełni skonfigurowane – dzięki temu monitor działa praktycznie od razu po uruchomieniu!

Nasze realizacje

Zobacz, jak prezentują się nasze realizacje u naszych klientów. Teraz czas  na Ciebie!

Skontaktuj się z LocalScreens już teraz!

LocalScreens Sp. z o.o.

ul. Aleja Lotników Polskich 1, 21-045 Świdnik

NIP: 946-266-75-36

Dział sprzedaży