fbpx

Menu boardy

Nic tak nie poprawia apetytu, jak atrakcyjne digital menu – a dzięki cyfrowym menu boardom pokażesz je w najlepszej formie! To nowoczesne, przyciągające wzrok rozwiązanie, które z dowolnej przekąski lub dania zrobi hit sprzedaży!

Cyfrowy menuboard podnosi sprzedaż posiłków o 10% i napojów o 20%, zwiększa zapamiętywalność oferty nawet o połowę, a także podnosi satysfakcję z wyboru i tworzy pozytywny obraz w podświadomości klientów. Według restauratorów to rozwiązanie zwraca się już pomiędzy 7 a 12 miesiącem użytkowania!

W Localscreens oferujemy kompleksową obsługę: 

 • Cyfrowe Menuboardy
 • Oprogramowanie Digital Signage
 • Montaż
 • Serwis
 • Produkcja Graficzna
Zamów wycenę menu boardów
menuboardy

Zaufało nam ponad 1000 firm

menuboard

W digital menu… same korzyści!

Cyfrowy menuboard to monitory do restauracji, które odmienią każdy lokal – jednym obrazem powiedzą więcej niż tysiąc słów, uatrakcyjnią ofertę i zwiększą sprzedaż sezonowych oraz bardziej dochodowych dań. Kilka digital menu, zawieszonych obok siebie, utworzą czytelny i przejrzysty przegląd menu, pokazując jak szeroki mają wybór Twoi klienci.

Cyfrowe menu w przyjemny sposób również zaabsorbuje uwagę konsumentów podczas oczekiwania w kolejce, a Tobie pozwolą na szybką i łatwą zmianę wyświetlanych informacji – od cen, aż po oferowane dania. Dzięki nim Twoja restauracja zredukuje koszty i czas poświęcony na wydruk papierowych menu, a także będzie podążać w kierunku eko!

Dlaczego LocalScreens?

W LocalScreens wiemy, jak zadbać o Twoje korzyści. Podchodzimy do nich zarówno od strony biznesowej, jak i od strony Twoich klientów.

 • Posiadamy szeroki wybór nowoczesnych ekranów i rozwiązań dla każdego!
 • Dla nas nie ma znaczenia w jakiej branży działasz i czy prowadzisz niewielki sklep czy całą sieć – dobierzemy i wycenimy dla Ciebie ekrany w indywidualny sposób
 • Dzięki swojemu doświadczeniu, zebranemu przy współpracy z różnymi partnerami, będziemy wiedzieć, co jest dla Ciebie najlepsze
 • Zadbamy o prostą instalację i obsługę, która przypomina wieszanie telewizora w salonie
Zamów wycenę menu boardów

Czym wyróżniają się cyfrowe menu boardy LocalScreens?

Digital menu od LocalScreens to pewny wybór dla Twojej restauracji – sprawdzą się niezależnie od Twojej oferty. Przekonaj się sam!

Wytrzymałość

każdy menu board zewnętrzny oraz wewnętrzny jest trwały i może pracować dla Ciebie nieprzerwanie przez 16-24h/7. Otrzymujesz na niego gwarancję na 36 miesięcy (także w przypadku zakupu na fakturę)

Automatyka

każdy nasz digital menuboard działa w pełni automatycznie, jest od razu skonfigurowany, włącza i wyłącza się w określonych godzinach i dniach, nie angażując dodatkowego personelu

Widoczność

cyfrowe menu boardy mają w apetyczny sposób pokazać Twoją ofertę, a zawieszone obok siebie jeszcze skuteczniej przyciągną uwagę Twoich klientów. Menu boardy dostępne są w dwóch wariantach jasności – 350-400 cd oraz 500-700 cd

Oprogramowanie

u nas to nie Twój problem, ponieważ monitory do restauracji otrzymujesz już w pełni skonfigurowane. Wystarczy że je powiesisz i uruchomisz, a oprogramowanie samo się włącza – menu, zdjęcia i teksty możesz łatwo dodawać lub edytować samemu

menuboards

Co otrzymujesz w pakiecie digital menu?

 • Cyfrowy menu board
  W pełni skonfigurowany digital menu board, który możesz zawiesić w dowolnym miejscu w restauracji. Jego montaż możesz wykonać samodzielnie!
 • Oprogramowanie
  Bezpośrednio wbudowane i zainstalowane oprogramowanie, które jest już w pełni skonfigurowane – dzięki temu menu board działa praktycznie od razu po uruchomieniu!

Poznaj pakiety dla siebie!

Prezentujemy kilka najczęściej wybieranych wariantów menuboardów

menuboard

Pojedynczy Menuboard  55″+ Oprogramowanie

Menuboard 2 ekrany x 43″ + Oprogramowanie

Menuboard 3 ekrany 55 cali

Ponad 50 realizacji

Barów, kawiarni, bistro i restauracji

Zwiększ sprzedaż i zapamiętywalność Twojej Oferty Gastronomicznej – wybierz nasze ekrany!

Skontaktuj się z LocalScreens już teraz!

LocalScreens Sp. z o.o.

ul. Aleja Lotników Polskich 1, 21-045 Świdnik

NIP: 946-266-75-36

Dział sprzedaży

Serwis