fbpx

Monitory reklamowe POS

Chcesz być jeszcze bliżej swoich klientów? Wybierz monitory POS, na których możesz tworzyć przekazy reklamowe dopasowane do każdej sytuacji. Będziesz działać precyzyjnie i skutecznie!

Monitory reklamowe POS to idealne nośniki, które możesz wykorzystać w miejscu sprzedaży, zwiększając interakcję z klientami. Dotrzesz do nich w naturalny sposób, zaprezentujesz im swoje nowości, ukierunkowane promocje lub całą ofertę i dasz im dodatkowy bodziec zakupowy. Skutecznie zwiększysz swoją sprzedaż!

Zamów wycenę monitorów POS

Zaufało nam ponad 1000 firm

Bądź bliżej klientów!

Monitory POS to wysoce precyzyjne, wielodotykowe ekrany, które możesz ustawić na estetycznych stojakach, standach, stołach czy kioskach. Dzięki temu, że ustawisz je na „ścieżce” klientów, będziesz mógł docierać do nich z bardziej spersonalizowanym komunikatem.

Będziesz mieć pełną kontrolę nad reklamą w miejscu dystrybucji, przyciągniesz większą liczbę klientów dzięki skutecznym i ukierunkowanym promocjom oraz sprzedasz więcej, dzięki prezentowaniu ciekawej oferty.

Dlaczego LocalScreens?

W LocalScreens wiemy, jak zadbać o Twoje korzyści. Podchodzimy do nich zarówno od strony biznesowej, jak i od strony Twoich klientów.

  • Posiadamy szeroki wybór nowoczesnych ekranów i rozwiązań dla każdego!
  • Dla nas nie ma znaczenia w jakiej branży działasz i czy prowadzisz niewielki sklep czy całą sieć – dobierzemy i wycenimy dla Ciebie ekrany w indywidualny sposób
  • Dzięki swojemu doświadczeniu, zebranemu przy współpracy z różnymi partnerami, będziemy wiedzieć, co jest dla Ciebie najlepsze
  • Zadbamy o prostą instalację i obsługę, która przypomina wieszanie telewizora w salonie
Zamów wycenę monitorów POS

Czym wyróżniają się ekrany reklamowe POS LocalScreens?

Monitor do wyświetlania reklam POS LocalScreens to pewny wybór, który sprawdzi się w każdej przestrzeni. Przekonaj się sam!

Wytrzymałość

każdy nasz wyświetlacz reklamowy POS może pracować 24/7 i ma gwarancję na 36 miesięcy (także w przypadku zakupu na fakturę)

Automatyka

nasze monitory POS działają w pełni automatycznie, są od razu skonfigurowane, włączają i wyłączają się w określonych godzinach i dniach, nie angażując dodatkowego personelu

Widoczność

monitory POS mimo iż z reguły są niewielkich rozmiarów, to trafią doskonale do klientów. Są czytelne, wyraźne i mogą być wkomponowane w różne rodzaje standów

Oprogramowanie

u nas to nie Twój problem, ponieważ monitory POS otrzymujesz już w pełni skonfigurowane. Wystarczy że je ustawisz i uruchomisz, a oprogramowanie samo się włącza – zdjęcia i teksty możesz łatwo dodawać lub edytować samemu

Co otrzymujesz w pakiecie?

  • Monitor POS
    W pełni skonfigurowany monitor, który możesz ustawić w dowolnym miejscu w przestrzeni.
  • Oprogramowanie
    Bezpośrednio wbudowane i zainstalowane oprogramowanie, które jest już w pełni skonfigurowane – dzięki temu ekran działa praktycznie od razu po uruchomieniu!

Najczęściej wybierane monitory POS

Monitor POS dotykowy 10 cali

Monitor POS dotykowy 12 cali (4:3)

Monitor POS dotykowy 15 cali

Nasze realizacje

Zobacz, jak prezentują się nasze realizacje u naszych klientów. Teraz czas  na Ciebie!

Skontaktuj się z LocalScreens już teraz!

LocalScreens Sp. z o.o.

ul. Aleja Lotników Polskich 1, 21-045 Świdnik

NIP: 946-266-75-36

Dział sprzedaży

Serwis