fbpx

Totemy reklamowe – czym są i jaka jest ich skuteczność?

Doradzamy

Czym właściwie są totemy reklamowe?

Totemy reklamowe to wolnostojące monitory reklamowe o wysokości średniego wzrostu człowieka. Cechują się wysoką jasnością, odpowiednio dopasowaną do warunków, w których pracują.

Urządzenia te mogą przybierać różne formy i rozmiary, przez co można je dostosować do konkretnej koncepcji architektonicznej budynku. Dzięki obudowom, w których są umieszczone, nie ma potrzeby, by montować je na ścianach czy suficie.

Format Twojego sukcesu

Ten rodzaj nośnika pozwala na emitowanie video. Ten format zdecydowanie bardziej przyciąga uwagę w porównaniu do innych, tradycyjnych form reklamowania.

Dynamiczna forma wyświetlanych spotów wywołuje zainteresowanie i emocje. Lepiej także opowiada historie i pokazuje detale, które ciężko byłoby uchwycić na zwykłym plakacie.

Zwróć uwagę na siebie i podaruj klientom efekt WOW

Obecnie totemy reklamowe stają się jedną z charakterystycznych cech miejsc, które chcą być kojarzone z wysoką jakością, czy luksusem. Ich nowoczesny format pozwala się wyróżnić i podarować klientom efekt WOW.

Dzięki możliwości dostosowania wyglądu całego totemu, lokalizacja, w której się on znajduje nabiera cechy prestiżu. Wybór dostosowanych totemów świadczy także o tym, że marka przykłada dużą uwagę do eleganckiego wystroju i ogólnej gustownej prezentacji.

Polecane produkty

Content szyty na Twoją miarę

To Ty ustalasz, co chcesz wyświetlać na swoich totemach reklamowych. Mogą to być nie tylko materiały reklamowe, ale także ciekawostki, informacje o pogodzie i nowości.

Jeżeli swój nośnik planujesz umieścić w dużym budynku, takim jak na przykład galeria handlowa, przydatnym byłoby wyświetlanie mapy obiektu. W ten sposób można pomagać nowym klientom odnaleźć się w nieznanym obiekcie.

Oszczędź pieniądze i czas

Wyobraź sobie, że Twoim głównym celem jest dostarczanie wciąż aktualnych informacji swoim klientom, ale jednak wciąż korzystasz z tradycyjnych nośników. Od bycia na bieżąco dzieli Cię nie tylko potrzeba ciągłego drukowania i zatrudniania pracowników do montażu nowych i demontażu starych reklam, ale także kolejne pieniądze, które musisz wydać na ten cel.

Wybierając nośniki digital signage, w których to Ty ustalasz co i kiedy chcesz emitować, oszczędzasz sobie tych kłopotów. Swoją reklamę możesz samemu zmieniać online i dostosowywać na bieżąco do aktualnych potrzeb, bez potrzeby wychodzenia z domu.

Z własnymi totemami reklamowymi przejście od pomysłu do realizacji spotu reklamowego, to kwestia kilku minut, a nie tygodni!

Podsumowując, totemy reklamowe to świetny sposób na wyróżnienie się spośród konkurencji i podniesienie poziomu pozytywnych doświadczeń u swoich klientów.

Umieszczając je w ciągu komunikacyjnym galerii, mamy pewność, że nie zostaną niezauważone, nie tylko przez ich wysokość, ale również przez atrakcyjny format video, który mogą prezentować.

Jeżeli jesteś zainteresowany przetestowaniem tego rozwiązania, napisz do nas na kontakt@localscreens.pl.

Jeżeli nie jesteś pewien swojego wyboru, lub trudno przewidzieć Ci końcowy efekt, skontaktuj się z nami, chętnie pomożemy wybrać najbardziej optymalne rozwiązanie.

Błąd: Brak formularza kontaktowego.

Przeczytaj także

Dlaczego inwestycja w ekrany reklamowe się opłaca

Dlaczego inwestycja w ekrany reklamowe się opłaca?

Kiedy konkurencja na rynku jest coraz większa, firmy szukają nowatorskich sposobów na wyróżnienie się i przyciągnięcie uwagi potencjalnych klientów. Jednym z najbardziej efektywnych narzędzi, które zyskują na popularności, są ekrany reklamowe. Wykorzystując najnowsze technologie, takie jak Digital Signage, ekrany te…