fbpx

Ściana video w markecie – dla kogo?

Ściana video w markecie to propozycja, która odmieni i wyróżni Twój lokal. Niepowtarzalne efekty wizualne przyciągają wzrok klienta i podnoszą rangę obiektu. Nie powinna jednak taka ekspozycja być przypadkowa i składać się z dowolnie zestawionych monitorów, których jakość może być różna, co osłabia efekt. Idealnym rozwiązaniem są profesjonalne ekrany Daisy Chain. Ich niezwykle cienkie ramki umożliwiają tworzenie ścian video, łącząc kilka monitorów, przy zachowaniu jednolitego obrazu i jego wysokiej jakości. Nie potrzeba do tego dodatkowego oprogramowania ani urządzeń. Wewnętrzne oprogramowanie samo skalibruje obraz.

Przeczytaj także

Ściany Videowall, czyli czym są ściany wideo

Standardowe ekrany w technologii LCD osiągają rozmiary do 98”. Zdarzają się oczywiście matryce o wielkości 110” są to jednak ekrany bardziej pokazowe niż standardowy produkt do regularnej sprzedaży.

Dlaczego inwestycja w ekrany reklamowe się opłaca

Dlaczego inwestycja w ekrany reklamowe się opłaca?

Kiedy konkurencja na rynku jest coraz większa, firmy szukają nowatorskich sposobów na wyróżnienie się i przyciągnięcie uwagi potencjalnych klientów. Jednym z najbardziej efektywnych narzędzi, które zyskują na popularności, są ekrany reklamowe. Wykorzystując najnowsze technologie, takie jak Digital Signage, ekrany te…