fbpx

Reklama 3d na budynek – dla kogo?

Organizatorzy wydarzeń masowych coraz częściej i chętniej sięgają po zdobycze nowych technologii, by zadziwić gości i jeszcze bardziej uatrakcyjnić event. Jeśli do dyspozycji mamy fasadę dowolnego budynku, to warto stworzyć niepowtarzalną reklamę 3D na budynek właśnie. Efekt 3D uzyskuje się dzięki specjalnym „wiatrakom”. Ich łączenie pozwala na tworzenie ścian, które osiągają aż 138’’, dając jeden spójny i wyraźny obraz. Zaawansowana technologią łączy się w tym urządzeniu z łatwością zarządzania obrazem dzięki CMS oraz zdalną obsługą. W ten sposób każda impreza będzie wyjątkowa albo wizualnie wyróżni się dowolny sklep i salon.

Przeczytaj także

Ściany Videowall, czyli czym są ściany wideo

Standardowe ekrany w technologii LCD osiągają rozmiary do 98”. Zdarzają się oczywiście matryce o wielkości 110” są to jednak ekrany bardziej pokazowe niż standardowy produkt do regularnej sprzedaży.

Dlaczego inwestycja w ekrany reklamowe się opłaca

Dlaczego inwestycja w ekrany reklamowe się opłaca?

Kiedy konkurencja na rynku jest coraz większa, firmy szukają nowatorskich sposobów na wyróżnienie się i przyciągnięcie uwagi potencjalnych klientów. Jednym z najbardziej efektywnych narzędzi, które zyskują na popularności, są ekrany reklamowe. Wykorzystując najnowsze technologie, takie jak Digital Signage, ekrany te…