Cele kampanii

Zwiększenie sprzedaży i zwiększenie udziału w rynku dla wiodącej marki Energy Drink z atrakcyjną reklamą podczas wykonywania transakcji w sieci LIFT.

Kampania

Całoroczna kampania rozłożona na wiele etapów nakierowana na:

  • Przyrost sprzedaży jednostkowej
  • Wzmocnienie oferty handlowe
  • Promowanie nowych i istniejących smaków

Wyniki

%

Wzrost sprzedaży poprzez ekrany reklamowe

Przyrost sprzedaży w sztukach

%

Wzrost sprzedaży kampanii vs przed kampanią

%

Najwyższy tygodniowy wskaźnik konwersji

Wykonane kontakty z reklamą

%

Spadek sprzedaży po kampanii

Jeżeli nie jesteś pewien swojego wyboru, lub trudno przewidzieć Ci końcowy efekt, skontaktuj się z nami, chętnie pomożemy wybrać najbardziej optymalne rozwiązanie.

    Administratorem danych jest: Localscreens sp. z o.o. z siedzibą w Świdniku (21-040), Aleja Lotników Polskich nr 1, e-mail: rodo@localscreens.pl. Dane będą przetwarzane w celu i przez okres niezbędny do udzielenia odpowiedzi lub do czasu cofnięcia udzielonej zgody ( w tym marketingowej). Twoje dane przetwarzamy przy pomocy rozwiązań informatycznych, które dokonują transferu Twoich danych poza EOG, ale zgodnie z prawem. Masz określone prawa, w tym prawo wniesienia sprzeciwu. Udzielone zgody możesz wycofać w każdym czasie w sposób wskazany w Polityce prywatności lub poprzez link w stopce maila, ale nie będzie miało to wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego wcześniej. Więcej w Polityce prywatności    Share This