fbpx

Najlepsze monitory reklamowe dla uniwersytetów

Szkoły wyższe to miejsca kreatywnego myślenia, otwartości na świat i nowych technologii. Nie można o tym zapominać, jeśli chce się trafić z przekazem do młodych odbiorców, którzy przyzwyczaili się do życia bez kartek papieru i wiecznych piór. Otaczają się nowoczesnym sprzętem, wiedzą, jak się nim posługiwać i zwracają na niego uwagę. Atrakcyjność przekazu zapewnią monitory reklamowe na uniwersytecie. Umieszczenie ich w odpowiednich miejscach oraz dbanie o formę graficzną podniesie rangę uniwersytetu. Wielkość, jasność i cena monitorów zależą już tylko od Twojej inwencji, bo my mamy wszystkie, jakich potrzebujesz.

Przeczytaj także

Ściany Videowall, czyli czym są ściany wideo

Standardowe ekrany w technologii LCD osiągają rozmiary do 98”. Zdarzają się oczywiście matryce o wielkości 110” są to jednak ekrany bardziej pokazowe niż standardowy produkt do regularnej sprzedaży.

Dlaczego inwestycja w ekrany reklamowe się opłaca

Dlaczego inwestycja w ekrany reklamowe się opłaca?

Kiedy konkurencja na rynku jest coraz większa, firmy szukają nowatorskich sposobów na wyróżnienie się i przyciągnięcie uwagi potencjalnych klientów. Jednym z najbardziej efektywnych narzędzi, które zyskują na popularności, są ekrany reklamowe. Wykorzystując najnowsze technologie, takie jak Digital Signage, ekrany te…