fbpx

Monitory reklamowe w Uberze – jakie warto wybrać?

Wielu ludzi wybiera obecnie, zamiast zatłoczonych autobusów i tramwajów, szybkie i pewne przejazdy Uberem. W trakcie jazdy nie muszą się nudzić albo rozglądać się przez okno. W każdym aucie można zamontować nasze niezwykle funkcjonalne, małe źródła informacji. Monitory reklamowe w Uberze umilą podróż i zdobędą dodatkowych klientów. Niewielki rozmiar, trwałość obudowy i wysoka rozdzielczość obrazu stanowią gwarancję dotarcia do wielu nowych odbiorców. 10’’ monitory są POS idealnie komponują się w fotel auta, do tego są niezawodne i gotowe do pracy przez okrągłą dobę siedem dni w tygodniu.

Przeczytaj także

Ściany Videowall, czyli czym są ściany wideo

Standardowe ekrany w technologii LCD osiągają rozmiary do 98”. Zdarzają się oczywiście matryce o wielkości 110” są to jednak ekrany bardziej pokazowe niż standardowy produkt do regularnej sprzedaży.

Dlaczego inwestycja w ekrany reklamowe się opłaca

Dlaczego inwestycja w ekrany reklamowe się opłaca?

Kiedy konkurencja na rynku jest coraz większa, firmy szukają nowatorskich sposobów na wyróżnienie się i przyciągnięcie uwagi potencjalnych klientów. Jednym z najbardziej efektywnych narzędzi, które zyskują na popularności, są ekrany reklamowe. Wykorzystując najnowsze technologie, takie jak Digital Signage, ekrany te…