fbpx

Monitory reklamowe w mpk czy są skuteczne?

Skończył się czas, kiedy zmarznięci ludzie stali na przystankach i cierpliwie, w nieskończoność czekali na transport publiczny, przestępując jedynie nerwowo z nogi na nogę. Teraz chcą szybko i punktualnie dojechać do celu lub wybiorą alternatywne przejazdy, których jest coraz więcej. Żeby nie stracić pasażerów, trzeba im udzielić konkretnej informacji o trasie ich autobusu lub tramwaju, a potem zachęcić do własnej firmy lub zainteresować innymi produktami. Zamiast papierowych wywieszek, często mało czytelnych, warto zainwestować w monitory reklamowe w mpk. To nowoczesna, atrakcyjna alternatywa i co najważniejsze dociera do znacznie większej liczby odbiorców.

Przeczytaj także

Ściany Videowall, czyli czym są ściany wideo

Standardowe ekrany w technologii LCD osiągają rozmiary do 98”. Zdarzają się oczywiście matryce o wielkości 110” są to jednak ekrany bardziej pokazowe niż standardowy produkt do regularnej sprzedaży.

Dlaczego inwestycja w ekrany reklamowe się opłaca

Dlaczego inwestycja w ekrany reklamowe się opłaca?

Kiedy konkurencja na rynku jest coraz większa, firmy szukają nowatorskich sposobów na wyróżnienie się i przyciągnięcie uwagi potencjalnych klientów. Jednym z najbardziej efektywnych narzędzi, które zyskują na popularności, są ekrany reklamowe. Wykorzystując najnowsze technologie, takie jak Digital Signage, ekrany te…