fbpx

Monitory reklamowe w komunikacji miejskiej

Jadąc autobusem albo tramwajem zwykle myśli się tylko o tym, żeby jak najszybciej dotrzeć do planowanego przystanku i wysiąść. Bo też najczęściej prócz tłoku nic tam się nie dzieje. A przecież starczy zaopatrzyć tabor w monitory reklamowe w komunikacji miejskiej, żeby jazda stała się możliwością poznania ciekawych ofert i produktów. Trwała obudowa i różne wielkości monitorów są gwarancją wysokiej jakości i bezpieczeństwa użytkowania, a rozdzielczość Full HD zapewni dostępność odbioru wszystkim pasażerom. Montaż w pionie lub poziomie pozwalają natomiast na wybór najlepszego miejsca w tramwaju lub autobusie.

Przeczytaj także

Ściany Videowall, czyli czym są ściany wideo

Standardowe ekrany w technologii LCD osiągają rozmiary do 98”. Zdarzają się oczywiście matryce o wielkości 110” są to jednak ekrany bardziej pokazowe niż standardowy produkt do regularnej sprzedaży.

Dlaczego inwestycja w ekrany reklamowe się opłaca

Dlaczego inwestycja w ekrany reklamowe się opłaca?

Kiedy konkurencja na rynku jest coraz większa, firmy szukają nowatorskich sposobów na wyróżnienie się i przyciągnięcie uwagi potencjalnych klientów. Jednym z najbardziej efektywnych narzędzi, które zyskują na popularności, są ekrany reklamowe. Wykorzystując najnowsze technologie, takie jak Digital Signage, ekrany te…