fbpx

Monitory reklamowe w Bolcie – czy są skuteczne?

Przejazdy popularnymi dziś samochodami osobowymi, które zastępują drogie taksówki, są niezwykle popularne. Prócz tego, że są tańsze i często o wiele pewniejsze od tradycyjnych środków transportu, mogą być również o wiele ciekawsze dla pasażera. Wystarczy na przykład na fotelach zamontować monitory reklamowe w Bolcie i pozwolić klientowi zapoznawać się z naszą ofertą. Estetyczne i trwale monitory z niezwykłą rozdzielczością obrazu pozwolą zrelaksować się podczas jazdy i zachęcą do produktów wybranych przez nas. 10’’ monitory POS są niezawodne, a czas pracy i tryb odtwarzania reklamy zadowolą najbardziej wybrednych.

Przeczytaj także

Ściany Videowall, czyli czym są ściany wideo

Standardowe ekrany w technologii LCD osiągają rozmiary do 98”. Zdarzają się oczywiście matryce o wielkości 110” są to jednak ekrany bardziej pokazowe niż standardowy produkt do regularnej sprzedaży.

Dlaczego inwestycja w ekrany reklamowe się opłaca

Dlaczego inwestycja w ekrany reklamowe się opłaca?

Kiedy konkurencja na rynku jest coraz większa, firmy szukają nowatorskich sposobów na wyróżnienie się i przyciągnięcie uwagi potencjalnych klientów. Jednym z najbardziej efektywnych narzędzi, które zyskują na popularności, są ekrany reklamowe. Wykorzystując najnowsze technologie, takie jak Digital Signage, ekrany te…