fbpx

Monitory przy kasach w aquaparku – dlaczego warto?

Niektórzy obawiają się, że stosowanie monitorów reklamowych nie sprawdzi się w ich branży. Dziś jednak już takich ograniczeń nie ma. Nasze monitory działają bez zakłóceń nawet w tak ekstremalnych warunkach jak przy kasach w aquaparku. Badania wykazują, że aż 70,2% klientów ogląda ekrany reklamowe podczas oczekiwania w kolejce. A nasze monitory reklamowe przy kasach gwarantują niezawodne funkcjonowanie bez względu na wilgotność, temperaturę i nasłonecznienie. Przedstawienie zaś oferty aquaparku, promocji, prognozy pogody i podstawowych informacji szybko zwiększy liczbę odwiedzających i zadowolonych z pobytu.

Przeczytaj także

Ściany Videowall, czyli czym są ściany wideo

Standardowe ekrany w technologii LCD osiągają rozmiary do 98”. Zdarzają się oczywiście matryce o wielkości 110” są to jednak ekrany bardziej pokazowe niż standardowy produkt do regularnej sprzedaży.

Dlaczego inwestycja w ekrany reklamowe się opłaca

Dlaczego inwestycja w ekrany reklamowe się opłaca?

Kiedy konkurencja na rynku jest coraz większa, firmy szukają nowatorskich sposobów na wyróżnienie się i przyciągnięcie uwagi potencjalnych klientów. Jednym z najbardziej efektywnych narzędzi, które zyskują na popularności, są ekrany reklamowe. Wykorzystując najnowsze technologie, takie jak Digital Signage, ekrany te…