fbpx

Menu boardy w kawiarniach – czy to dobry pomysł?

Kawiarnia kojarzy się z miejscem relaksu, mile spędzonymi chwilami z osobą bliską przy pysznej kawie i czymś słodkim. Nie pozwólmy naszym klientom stresować się przy wyborze spośród dostępnych łakoci. Przedstawmy im wszystko w estetyczny i nowoczesny sposób, korzystając z menu boardów w kawiarniach. Wysoka rozdzielczość Full HD zapewni każdemu dostęp do oferowanych przez nas produktów oraz podniesie atrakcyjność lokalu, a właścicielom pozwoli na szybkie i nieograniczone innowacje w informowaniu o wyborze menu, ofertach specjalnych. Zakup nawet kilku monitorów zwróci się już w ciągu kilku miesięcy.

Przeczytaj także

Ściany Videowall, czyli czym są ściany wideo

Standardowe ekrany w technologii LCD osiągają rozmiary do 98”. Zdarzają się oczywiście matryce o wielkości 110” są to jednak ekrany bardziej pokazowe niż standardowy produkt do regularnej sprzedaży.

Dlaczego inwestycja w ekrany reklamowe się opłaca

Dlaczego inwestycja w ekrany reklamowe się opłaca?

Kiedy konkurencja na rynku jest coraz większa, firmy szukają nowatorskich sposobów na wyróżnienie się i przyciągnięcie uwagi potencjalnych klientów. Jednym z najbardziej efektywnych narzędzi, które zyskują na popularności, są ekrany reklamowe. Wykorzystując najnowsze technologie, takie jak Digital Signage, ekrany te…