fbpx

Kreator Plansz Promocyjnych – nowoczesne rozwiązanie na rynku Digital Signage

Bez kategorii

Kreator plansz promocyjnych – intuicyjny system

Kreator plansz promocyjnych to nowoczesny, ale niezwykle łatwy i intuicyjny system do tworzenia reklam dla dowolnego typu placówek handlowych. On nie pomaga, on wykonuje za nas całą pracę w niewyobrażalnie krótkim czasie. Wystarczy telefon, tablet lub komputer, by informacje o produktach, aktualnych promocjach i przecenach dotarły do klientów odwiedzających sklep. Do obsługi kreatora nie trzeba zatrudniać całego sztabu specjalistów informatyków ani inwestować w długie i kosztowne szkolenia pracowników. Idealną reklamę może stworzyć każdy, kto umie włączyć telefon.

Zamiast oferty kursów, podajemy etapy pracy z kreatorem:

1. Włączyć laptop lub telefon.
2. Zalogować się na stronie www Kreatora.
3. Wybrać produkt z listy.
4. Wpisać nazwę, cenę.
5. Dodać własne zdjęcie produktu lub użyć fotografii z bazy danych.

Koniec. Gotowe. Resztą zajmie się system, który przygotuje najbardziej efektowną wizualnie reklamę, którą już tylko starczy zaakceptować i pozwolić, by dotarła do klientów na ekranach reklamowych. Warto oczywiście pamiętać o własnych wymaganiach i potrzebach marki. Dobrze przygotowany wcześniej szablon, który zawiera nazwę, logo i kolorystykę punktu handlowego, pozwoli systemowi bezbłędnie dopasować się do naszych oczekiwań.

Kreator plansz promocyjnych – Pozwala szybko wprowadzać zmiany

Kreator pozwala również planować. Bez najmniejszego problemu możemy ustalać kolejność wyświetlanych produktów, czas trwania reklamy, ale także z wyprzedzeniem ustalić, kiedy konkretne informacje mają zacząć się pojawiać i do kiedy będą widoczne – narzędzie niezwykle przydatne przy promocjach. W każdym momencie możliwe jest wprowadzenie modyfikacji, wgrywanie własnych zdjęć i materiałów, żeby nasza oferta była wyjątkowa i przyciągała klientów. Kreator plansz promocyjnych to konieczny i świetny wybór, o czym przekonuje się błyskawicznie coraz więcej handlowców.

Przeczytaj także

Ściany Videowall, czyli czym są ściany wideo

Standardowe ekrany w technologii LCD osiągają rozmiary do 98”. Zdarzają się oczywiście matryce o wielkości 110” są to jednak ekrany bardziej pokazowe niż standardowy produkt do regularnej sprzedaży.

Dlaczego inwestycja w ekrany reklamowe się opłaca

Dlaczego inwestycja w ekrany reklamowe się opłaca?

Kiedy konkurencja na rynku jest coraz większa, firmy szukają nowatorskich sposobów na wyróżnienie się i przyciągnięcie uwagi potencjalnych klientów. Jednym z najbardziej efektywnych narzędzi, które zyskują na popularności, są ekrany reklamowe. Wykorzystując najnowsze technologie, takie jak Digital Signage, ekrany te…