fbpx

Korzyści z Kreatora Plansz Promocyjnych dla Twojego biznesu

Bez kategorii

Kreator Plansz Promocyjnych jest dobrym rozwiązaniem dla każdego biznesu

Najważniejsze – Kreator jest idealnym rozwiązaniem dla każdego rodzaju biznesu. Wszystko jedno, czy jesteś właścicielem salony złotniczego lub z luksusowymi meblami, czy kierownikiem osiedlowego sklepu spożywczego. Zasady współczesnego marketingu są wspólne dla wszystkich placówek handlowych i usługowych. Dzięki badaniom naukowym w zakresie psychologii klientów oraz najnowocześniejszym technologiom materiałowym i informatycznym dostępne stały się też narzędzia do przygotowania własnych reklam i informacji o towarach.

Kreator plansz promocyjnych – łatwa obsługa

Produktem podstawowym w tym zakresie jest Kreator plansz promocyjnych. Zastępuje agencje reklamowe. Jest niezawodny. Przygotowanie informacji o promocji zajmuje około 30 sekund. Tak, to znaczy, że nowoczesny wizerunek Twojego sklepu, salonu, baru, kawiarni, restauracji, apteki będzie gotowy nim wypijesz espresso. Obsługa programu nie wymaga żadnego wcześniejszego szkolenia. Prezentacją towarów, cen, obniżek, sezonowych promocji może zająć się każdy pracownik w wolnej chwili i dla przyjemności.

Kreator plansz promocyjnych – wszystkie materiały w jednym szablonie

Logując się na stronie www Kreator plansz promocyjnych, można przygotować szablon z nazwą, logo i charakterystyczną kolorystyką Twojego lokalu. Szablon pozostanie w bazie danych, gotowy do kolejnych użyć. Następnie wybiera się z listy towar, który chce się zaprezentować klientom. Wpisuje się cenę i dowolne dodatkowe informacje. Wybiera się zdjęcie z bazy danych lub wgrywa się własne fotografie. Po kilku sekundach Kreator przedstawia gotową propozycję reklamy, którą wystarczy już tylko potwierdzić.

Kreator plansz promocyjnych – Nowoczesność i zysk

Dziecinnie proste, a korzyści są niezwykłe. Zyskujemy przede wszystkim wizerunek placówki nowoczesnej i profesjonalnej, która dba o klienta, zapewniając mu poczucie komfortu i szczególnego traktowania. Zyskujemy kontrolę nad zawartością i jakością reklam, które będą stale się pojawiać na monitorach reklamowych. Zyskujemy czas i pieniądze. Pieniądze nawet podwójnie, bo – po pierwsze – sami tworzymy reklamę bez inwestowania w firmy zewnętrzne, po drugie – jak pokazują statystyki – obroty placówek używających kreatorów plansz reklamowych i ekranów reklamowych w znacznym stopniu się podnoszą.

Przeczytaj także

Ściany Videowall, czyli czym są ściany wideo

Standardowe ekrany w technologii LCD osiągają rozmiary do 98”. Zdarzają się oczywiście matryce o wielkości 110” są to jednak ekrany bardziej pokazowe niż standardowy produkt do regularnej sprzedaży.

Dlaczego inwestycja w ekrany reklamowe się opłaca

Dlaczego inwestycja w ekrany reklamowe się opłaca?

Kiedy konkurencja na rynku jest coraz większa, firmy szukają nowatorskich sposobów na wyróżnienie się i przyciągnięcie uwagi potencjalnych klientów. Jednym z najbardziej efektywnych narzędzi, które zyskują na popularności, są ekrany reklamowe. Wykorzystując najnowsze technologie, takie jak Digital Signage, ekrany te…