fbpx

Jak wykorzystać korporacyjne Digital Signage do zwiększenia zaangażowania pracowników?

Doradzamy

Media cyfrowe oficjalnie zdominowały naszą rzeczywistość i są zdecydowane, by zatrzymać tą pozycję przez dłuższy czas. Od automatycznych wiadomości e-mail po wykorzystanie platform mediów społecznościowych do celów marketingowych, przestrzenie cyfrowe trzymają w swoich rękach kontrolę nad tym, jak społecznie funkcjonujemy. W świecie korporacyjnym monitory oparte na rozwiązaniach digital signage mogą bezpośrednio poprawić przestrzeń pracy poprzez zwiększenie zaangażowania za pomocą dostępnej, przyciągającej uwagę komunikacji. A więc, jak korporacyjne digital signage może być pomocne?

Przyjrzyjmy się kilku z wielu sposobów, w jakie można wykorzystać oprogramowanie digital signage, aby zwiększyć i poprawić zaangażowanie pracowników.

Bezpośrednie przekazywanie ogłoszeń i publikowanie wydarzeń specjalnych

Łatwo jest wysłać e-mail lub wiadomość tekstową, informującą biuro o nadchodzącym wydarzeniu, i czasami to działa. Jednak takie wiadomości często zostają pominięte lub zapomniane i zagubione w natłoku pracy tygodnia. Dzięki digital signage można jednak ostrożnie przekazywać ważne ogłoszenia dotyczące spotkań, szkoleń, a nawet imprez.

W świecie korporacyjnym, digital signage są świetnym sposobem na połączenie komunikacji biznesowej z podekscytowaniem. Media cyfrowe pozwalają na prezentację wielu dostępnych, przyciągających uwagę wiadomości w wygodny i zauważalny sposób.

Na przykład, można wykorzystać monitory digital signage, aby podkreślić pracowników, którzy wykazują się wyjątkową produktywnością, lub ogłosić nadchodzącą imprezę świąteczną (lub inną), aby upewnić się, że wszyscy są poinformowani. A może chcesz zorganizować konkurs z wspaniałymi nagrodami, aby zwiększyć produktywność wszystkich? Możesz również użyć cyfrowych znaków do tego!

Dzięki ekranom digital signage treść można umieścić w dowolnym miejscu, aby mieć pewność, że wiadomość, którą chcesz przekazać, zostanie zobaczona. Popularne opcje cyfrowych znaków to kioski w miejscach publicznych, ściany wideo LED w wejściu, ekrany dotykowe i interaktywne znaki w pokojach socjalnych – lista jest długa. Cyfrowe znaki dają pełną wygodę w rozpowszechnianiu wiadomości, jednocześnie dając pełną kontrolę nad tym, jak to robisz.

Wykorzystaj Digital Signage do nawiązania silniejszych relacji z pracownikami

Pozytywne zaangażowanie pracowników jest niezbędne w przestrzeni pracy. Stworzenie środowiska, w którym pracownicy nie tylko czują się cenieni, ale chcą uczestniczyć w wydarzeniach i czują się docenieni za swoją ciężką pracę, może drastycznie poprawić produktywność. Korporacyjne Digital Signage to doskonały sposób na wzmocnienie poczucia zespołu i rzeczywiste połączenie z pracownikami.

Łatwe sposoby wykorzystania cyfrowych znaków do poprawy zaangażowania i budowania silnych więzi obejmują:

 • Dzielenie się profilami pracowników (ich dział, ciekawostki o nich, osiągnięcia itp.) w celu stworzenia osobistych połączeń między wszystkimi
 • Promowanie pomysłów pracowników (zatwierdzonych przez zarząd).
 • Nadawanie przekazu zachęcającego do zdrowia i dobrego samopoczucia (porady dotyczące bezpieczeństwa, vouchery na jedzenie itp.).
 • Podkreślanie kamieni milowych i osiągnięć firmy (pamiętaj, aby doceniać tych, którzy przyczynili się do osiągnięcia kamienia milowego).

Cyfrowe znaki są doskonałym sposobem na związanie się z pracownikami i poprawę retencji. Możesz skupić się na ich wspaniałej pracy w dowolnym momencie roku. Przydaje się to szczególnie w okresie świątecznym. Możesz wykorzystać media, aby podzielić się trochę świątecznej radości, przypominając im o korzyściach, dzieląc się informacjami na temat świątecznej kolacji/posiłku, którym chcesz ich poczęstować, i po prostu podziękować za całą ich ciężką pracę. A to tylko część zalet jakie dostarcza korporacyjne Digital Signage.

korporacyjne Digital Signage

Zapewnienie przejrzystej, działającej w czasie rzeczywistym przestrzeni dla informacji zwrotnych i otwartych rozmów

Łatwym sposobem na znalezienie obszarów, w których można poprawić działalność firmy, jest otwarcie się na feedback. Dzięki korporacyjnym nośnikom cyfrowym, interaktywna treść pozwala pokazać, że jest się otwartym na opinie. Sprawia to, że pracownicy czują się wysłuchani w swoich obawach i otwiera drzwi do autentycznych dyskusji na temat poprawy przestrzeni roboczej oraz przepływu biznesowego.

Na przykład, może właśnie wprowadzono nowy program lub zaktualizowano proces wykonywania zadania. Za pomocą nośników cyfrowych, można poinformować pracowników, że muszą przejść dodatkowe szkolenia związane z tym procesem. Po kilku tygodniach, można poprosić o ich opinie na temat poprawy efektywności wykonywania zadania lub o feedback w tym ogólnym zakresie. Fajną rzeczą jest to, że można ustawić media w taki sposób, aby pracownicy mieli całkowitą anonimowość. Może to zachęcić ich do większej otwartości w odpowiedziach i w końcu dostarczyć bardziej autentyczne odpowiedzi.

Dzięki korzystaniu z nośników cyfrowych, aktywnie dajesz pracownikom odpowiednie narzędzia, które zachęcają ich do dzielenia się swoimi myślami i dają ci szansę na poznanie świetnych pomysłów. To sytuacja, w której każdy zyskuje. Korzystając z nośników cyfrowych do komunikacji, możesz zwiększyć widoczność pracowników i wzmocnić więź między nimi, po prostu dając im świadomość, że są słuchani

Rozwiązania Digital Signage w świecie korporacji.

Dzięki pełnej usłudze i wsparciu Localscreens, pomagamy Ci podnieść swoje digital signage na wyższy poziom. Wybierz łatwe do edycji szablony lub opcję w pełni dostosowalnego brandingu. Dzięki systemowi zarządzania treścią od Localscreens masz pełną kontrolę nad tym, w jaki sposób Twoje oznakowanie wizualne ma wpływ.

Od początkowego ustawienia po wdrożenie i dalsze działania, jesteśmy tu dla Ciebie w kwestii:

 • Serwisu i instalacji
 • 24/7 dedykowanego wsparcia
 • Produkcji i zarządzania treścią

Możesz aktualizować, zmieniać i udostępniać ważne treści za pomocą jednego kliknięcia. Wybierz, kiedy i w jaki sposób chcesz udostępniać pracownikom informacje na temat szkoleń, wdrożeń i nie tylko.

Czy wiesz o jakiejś promocji lub wydarzeniu, które chcesz przekazać? Oprogramowanie digital signage pozwala zaplanować media z wyprzedzeniem, aby zapewnić, że będą one widoczne na wielu lokalizacjach. Oszczędzasz czas, unikasz pośpiechu i eliminujesz potrzebę fizycznej wymiany wyświetlaczy.

Dodatkowo, dzięki zdalnie sterowanemu digital signage, możesz łatwo udostępniać multimedia na wielu monitorach. Udostępniaj więcej, jednocześnie redukując czas i stres związany z tworzeniem i wyświetlaniem treści. Ciekawi Cię, jak Localscreens może pomóc Ci zwiększyć zaangażowanie pracowników? Porozmawiajmy i omówmy potrzeby Twojej firmy.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI !


LocalScreens Sp. z o.o.

Aleja Lotników Polskich 1, 21-045 Świdnik

NIP: 946-266-75-36

Dział sprzedaży

tel.: +48 512 619 436
e-mail: kontakt@localscreens.pl

Serwis

tel.: +48 530 577 699
e-mail: serwis@localscreens.pl

Finanse

tel.: +48 512 619 455
e-mail: finanse@localscreens.pl

            

  Przeczytaj także

  Ściany Videowall, czyli czym są ściany wideo

  Standardowe ekrany w technologii LCD osiągają rozmiary do 98”. Zdarzają się oczywiście matryce o wielkości 110” są to jednak ekrany bardziej pokazowe niż standardowy produkt do regularnej sprzedaży.

  Dlaczego inwestycja w ekrany reklamowe się opłaca

  Dlaczego inwestycja w ekrany reklamowe się opłaca?

  Kiedy konkurencja na rynku jest coraz większa, firmy szukają nowatorskich sposobów na wyróżnienie się i przyciągnięcie uwagi potencjalnych klientów. Jednym z najbardziej efektywnych narzędzi, które zyskują na popularności, są ekrany reklamowe. Wykorzystując najnowsze technologie, takie jak Digital Signage, ekrany te…