fbpx

Dlaczego warto rozważyć cyfrowe wyświetlacze okienne do swojego sklepu?

Doradzamy

Siedemdziesiąt sześć procent klientów odwiedziło firmę tylko ze względu na jej oznakowanie; w związku z tym wyświetlacze okienne Digital Signage mogą znacząco wpływać na ruch pieszy. W wyniku zwiększonego ruchu pieszego, jaki te wyświetlacze przyniosą Twojej firmie, będziesz mieć lepszą okazję do sprzedaży.

ekran-na-witrynę-sklepową

Każdy, kto przejdzie obok Twojego sklepu, może zobaczyć Twoje cyfrowe szyldy dzięki ekspozycji witryny. Ekrany te mają na celu przyciągnięcie uwagi przechodniów i dlatego często są instalowane w oknie frontowym budynku. Cyfrowe wyświetlacze okienne są zbudowane tak, aby osiągnąć wysoki poziom jasności, nie mniejszy niż 700-1000 nitów, w przeciwieństwie do ekranów klasy konsumenckiej. Gwarantuje to, że tekst będzie czytelny nawet przy silnym świetle słonecznym. Ta forma wyświetlaczy digital signage jest często spotykana w placówkach handlowych, gdzie firmy chcą zwabić ludzi do sklepu i zachęcić ich do zakupu.

Siedemdziesiąt sześć procent klientów odwiedziło firmę tylko ze względu na jej oznakowanie; w związku z tym wyświetlacze okienne Digital Signage mogą znacząco wpływać na ruch pieszy. W wyniku zwiększonego ruchu pieszego, jaki te wyświetlacze przyniosą Twojej firmie, będziesz mieć lepszą okazję do sprzedaży.

Przeznaczenie cyfrowych wyświetlaczy okiennych

Przyciągaj wzrok ludzi

Cyfrowe wyświetlacze okienne są instalowane w jednym podstawowym celu: aby zwiększyć widoczność Twojej firmy. Klienci przechodzący obok usłyszą Twoje wezwanie do działania i zwrócą uwagę na Twój sklep z powodu tego znaku. Ekrany o wysokiej jasności są używane do cyfrowych wyświetlaczy okiennych. To wyróżnia Twoją firmę z tłumu i sprawia, że ​​te gadżety są tak skuteczne. Biorąc pod uwagę, że 68% klientów dokonało zakupu po tym, jak przyciągnęła ich witryna sklepowa, wykorzystanie potencjału digital signage może znacząco wpłynąć na sprzedaż. Tradycyjne wyświetlacze okienne nie mogą wyświetlać ruchomych obrazów i filmów, ale wyświetlacze okienne Digital Signage mogą. W porównaniu ze statycznymi wyświetlaczami, filmy uzyskują średnio ponad 400% więcej wyświetleń, co sprawia, że ​​jest to kluczowy czynnik przyciągający uwagę docelowych odbiorców.

Zakres wyświetlanej zawartości

Dzięki wyświetlaczom okiennym digital signage możesz pokazać dowolny materiał, który chcesz. Wyświetlanie informacji o Twojej firmie, takich jak godziny pracy, na statycznym wyświetlaczu jest świetnym zastosowaniem dla Twojego smartfona. Gołym okiem widać, że przypomina to staromodną reklamę drukowaną. Jednak wyświetlacze digital signage pozwalają na prezentację interaktywnych mediów, takich jak wideo i grafika ruchu. Ponieważ typowa długość uwagi osoby wynosi 8 sekund, używanie wideo jest czymś, co powinieneś zrobić z cyfrowym wyświetlaczem okiennym. Ponieważ ludzki mózg przetwarza obraz 60.000 razy szybciej niż słowa, wideo jest znacznie bardziej efektywnym sposobem na uzyskanie punktu widzenia niż statyczny lub oparty na tekście wyświetlacz. Więc jeśli masz tylko 8 sekund, aby przekazać wiadomość, należy wykorzystać podejście, które osiąga najszybszy, zadanie można osiągnąć za pomocą cyfrowego wyświetlacza okna.

Marketing wielokanałowy

Ustanowienie spójności marki na wszystkich nośnikach promocyjnych może pomóc docelowym odbiorcom w lepszym poznaniu Twojej firmy, co pomoże Ci wzmocnić połączenia z nimi. Ponadto 90% konsumentów twierdzi, że chce spójnych interakcji niezależnie od wybranego kanału.

Podłączenie wyświetlacza okiennego Digital Signage do biznesowych mediów społecznościowych i reklam internetowych jest łatwe. Załóżmy, że masz już przygotowany materiał dla swoich cyfrowych działań marketingowych. W takim przypadku musisz dostosować je do wymiarów wyświetlacza, przenieść na dysk USB i włożyć do ekranu lub połączyć urządzenie z systemem zarządzania treścią w chmurze i przesłać je.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI !


LocalScreens Sp. z o.o.

Aleja Lotników Polskich 1, 21-045 Świdnik

NIP: 946-266-75-36

Dział sprzedaży

tel.: +48 512 619 436
e-mail: kontakt@localscreens.pl

Serwis

tel.: +48 530 577 699
e-mail: serwis@localscreens.pl

Finanse

tel.: +48 512 619 455
e-mail: finanse@localscreens.pl

            

  Przeczytaj także

  Ściany Videowall, czyli czym są ściany wideo

  Standardowe ekrany w technologii LCD osiągają rozmiary do 98”. Zdarzają się oczywiście matryce o wielkości 110” są to jednak ekrany bardziej pokazowe niż standardowy produkt do regularnej sprzedaży.

  Dlaczego inwestycja w ekrany reklamowe się opłaca

  Dlaczego inwestycja w ekrany reklamowe się opłaca?

  Kiedy konkurencja na rynku jest coraz większa, firmy szukają nowatorskich sposobów na wyróżnienie się i przyciągnięcie uwagi potencjalnych klientów. Jednym z najbardziej efektywnych narzędzi, które zyskują na popularności, są ekrany reklamowe. Wykorzystując najnowsze technologie, takie jak Digital Signage, ekrany te…