fbpx

Czym są menu boardy w sklepie?

Większość sklepów, prócz ogólnego asortymentu spożywczego, oferuje swoim klientom również bogatą ofertę szybkich przekąsek i napojów. Badania wykazują, że zastosowanie menu boardów w sklepie zwiększa sprzedaż o 10%. Menu boardy w sklepie pozwalają na łatwe i szybkie zmiany dostępnych produktów, promocji oraz wszelkich informacji, które zaangażują kupujących do identyfikowania się z Twoją marką i stworzą w jego umyśle pozytywny obraz miejsca. Zamiast inwestować w plakaty, które szybko przestają być aktualne, lepiej postawić na nowoczesne menu boardy, których koszt zwraca się już po 12 miesiącach.

Przeczytaj także

Ściany Videowall, czyli czym są ściany wideo

Standardowe ekrany w technologii LCD osiągają rozmiary do 98”. Zdarzają się oczywiście matryce o wielkości 110” są to jednak ekrany bardziej pokazowe niż standardowy produkt do regularnej sprzedaży.

Dlaczego inwestycja w ekrany reklamowe się opłaca

Dlaczego inwestycja w ekrany reklamowe się opłaca?

Kiedy konkurencja na rynku jest coraz większa, firmy szukają nowatorskich sposobów na wyróżnienie się i przyciągnięcie uwagi potencjalnych klientów. Jednym z najbardziej efektywnych narzędzi, które zyskują na popularności, są ekrany reklamowe. Wykorzystując najnowsze technologie, takie jak Digital Signage, ekrany te…