fbpx

Czy warto inwestować w monitory reklamowe?

Doradzamy

Czym są monitory reklamowe?

Od tego pytania najlepiej zacząć opowiadanie o monitorach reklamowych. Są to nowoczesne nośniki DOOH (Digital Out Of Home), które raz uruchomione działają bez przerwy przez określoną liczbę godzin dziennie (od 16 do 24), wyświetlając przez cały czas materiały reklamowe.

Mogą one działać wewnątrz sklepów i galerii handlowych, ale także w witrynach sklepowych, bezpośrednio zachęcając klientów do wejścia do środka.

Działają na podstawie prostego oprogramowania, którym można kierować z dowolnego miejsca, nie wychodząc z domu!

Wyjdź naprzeciw potrzebom swoich klientów

Niespodzianki bywają przyjemne, jednak idąc na zakupy zazwyczaj lubimy wiedzieć co możemy znaleźć w danym sklepie. Często w tym celu sprawdzamy najpierw stronę internetową czy zapoznajemy się z gazetką reklamową. Jeżeli jednak nie mieliśmy okazji zrobić “researchu” przed zakupami, z pomocą mogą przyjść monitory reklamowe umieszczone na zewnątrz sklepu.

Ekrany wyświetlające ofertę, zachęcają do wejścia do środka i zapoznania się z okazjami osobiście. Zlokalizowanie ekranów w witrynach sklepowych z pewnością jest pomocne dla tych osób, które nie miały okazji zaznajomić się z naszą ofertą lub jeszcze w ogóle nie znają naszej firmy.

Twój czas i pieniądz na wagę złota

Jeden z głównych argumentów przemawiających na korzyść wyboru monitorów reklamowych jako sposobu promowania to z pewnością oszczędność czasu i pieniędzy, w porównaniu z tradycyjną, drukowaną reklamą.

Decydując się na ekrany reklamowe “oszczędzamy sobie” nie tylko organizowania druku i transportu billboardów czy plakatów, ale także konieczności zatrudniania osób do demontażu starej i instalacji nowej reklamy. Rezygnujemy również z pieniędzy, które musielibyśmy zapłacić tym osobom za wykonaną pracę.

Dzięki temu, że możesz zdalnie sterować kampanią, oszczędzasz sobie także czas potrzebny na osobiste kontrolowanie emitowanych komunikatów. Wybierając reklamę na monitorach, możesz sprawdzić jej wygląd z dowolnego miejsca, bez konieczności odwiedzania siedziby firmy czy sklepu!

Polecane produkty

Przyciągnij uwagę

Warto wspomnieć, że reklamy dynamiczne przyciągają uwagę konsumenta przez dłuższy czas, niż zwykłe reklamy statyczne.

Raz widząc reklamę statyczną, “wiemy”, że ona tam jest, więc przestajemy zwracać na nią uwagę, a nawet świadomie ją ignorujemy. Spoty dynamiczne jednak dzięki swojej atrakcyjnej formie, mogą przez dłuższy czas być dla nas interesujące.

Kupując ekrany reklamowe, masz również możliwość możliwość wyboru ich jasności, dostosowanej specjalnie do warunków, w których będą pracować. Dzięki temu nie zostaną niezauważone, nawet w warunkach intensywnego oświetlenia galerii handlowych.

Wszystko pod kontrolą

Decydując się na tę formę promowania, masz pełną kontrolę nad materiałami, które chcesz wyświetlać. Jeżeli w treść reklamy wkradłaby się jakaś literówka lub coś po prostu “poszłoby nie tak”, możesz od razu nad tym zapanować. Wystarczy kilka kliknięć, aby to naprawić.

Warto również wspomnieć, że na ekranach możliwa jest emisja nie tylko reklam, ale także innych, przydatnych dla konsumenta informacji, takich jak pogoda czy ciekawostki. Żywy i zmieniający się content przekłada się na pozytywne odczucia konsumenta związane z marką, a także urozmaica treści emitowane na Twoich nośnikach.

Reaguj natychmiast na każdą zmianę

Reklamy na monitorach obsługiwane są przez prosty system, dzięki któremu możesz z łatwością sterować komunikatami, które chcesz wyświetlać. Możliwość ich zmieniania i natychmiastowej reakcji na dynamicznie zmieniającą się sytuację na rynku, bez konieczności przechodzenia przez proces druku, montażu i demontażu z pewnością świadczy na korzyść Twojej firmy.

Podsumowując, zdecydowanie warto inwestować w monitory reklamowe. Korzystając z tego rozwiązania, możemy oszczędzić nie tylko pieniądze i czas, ale też polepszyć odczucia konsumenta związane ze swoją marką.

Jeżeli chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat tego rozwiązania, zachęcamy do wejścia na naszą stronę internetową https://localscreens.pl/monitory-reklamowe/.

Jeżeli nie jesteś pewien swojego wyboru, lub trudno przewidzieć Ci końcowy efekt, skontaktuj się z nami, chętnie pomożemy wybrać najbardziej optymalne rozwiązanie.

Błąd: Brak formularza kontaktowego.

Przeczytaj także

Ściany Videowall, czyli czym są ściany wideo

Standardowe ekrany w technologii LCD osiągają rozmiary do 98”. Zdarzają się oczywiście matryce o wielkości 110” są to jednak ekrany bardziej pokazowe niż standardowy produkt do regularnej sprzedaży.

Dlaczego inwestycja w ekrany reklamowe się opłaca

Dlaczego inwestycja w ekrany reklamowe się opłaca?

Kiedy konkurencja na rynku jest coraz większa, firmy szukają nowatorskich sposobów na wyróżnienie się i przyciągnięcie uwagi potencjalnych klientów. Jednym z najbardziej efektywnych narzędzi, które zyskują na popularności, są ekrany reklamowe. Wykorzystując najnowsze technologie, takie jak Digital Signage, ekrany te…