fbpx

Czy ściana video w sklepie zwiększy sprzedaż?

Nowoczesny sklep nie może już tylko liczyć, że klient będzie chodził między regałami i powoli poznawał asortyment. Pora wdrażać nowe technologie i wyniki badań marketingowych. Wszyscy specjaliści zgodnie potwierdzają, że ściana video w sklepie zwiększa atrakcyjność lokalu, wyróżnia go, pozwalając sprzedawcy zaprezentować swoje towary w oryginalny sposób i zdobyć klientów. Najlepszym rozwiązaniem są ekrany Daisy Chain. Dzięki ultracienkim ramkom umożliwiają stworzenie z kilkunastu monitorów niezwykłej ściany wizualnej bez dodatkowego oprogramowania i urządzeń, a jednolity obraz skalibruje się automatycznie.

Przeczytaj także

Ściany Videowall, czyli czym są ściany wideo

Standardowe ekrany w technologii LCD osiągają rozmiary do 98”. Zdarzają się oczywiście matryce o wielkości 110” są to jednak ekrany bardziej pokazowe niż standardowy produkt do regularnej sprzedaży.

Dlaczego inwestycja w ekrany reklamowe się opłaca

Dlaczego inwestycja w ekrany reklamowe się opłaca?

Kiedy konkurencja na rynku jest coraz większa, firmy szukają nowatorskich sposobów na wyróżnienie się i przyciągnięcie uwagi potencjalnych klientów. Jednym z najbardziej efektywnych narzędzi, które zyskują na popularności, są ekrany reklamowe. Wykorzystując najnowsze technologie, takie jak Digital Signage, ekrany te…