fbpx

Co warto wiedzieć o totemach reklamowych przed dokonaniem zakupu?

Doradzamy

Totemy reklamowe to urządzenia reklamowe w formie wolnostojących monitorów, zazwyczaj o wysokości średniego człowieka, wykorzystujące dynamiczny format wideo, aby przyciągnąć uwagę i zainteresowanie klientów. Totemy reklamowe są często umieszczane w miejscach, gdzie chce się kojarzyć je z wysoką jakością lub luksusem. Dzięki możliwości dostosowania wyglądu całego totemu, lokalizacja, w której się on znajduje, nabiera cechy prestiżu. Totemy reklamowe pozwalają na szybkie i łatwe dostarczanie aktualnych informacji klientom oraz oszczędność czasu i pieniędzy w porównaniu z tradycyjnymi nośnikami reklamowymi.

totemy reklamowe

Dla kogo totemy reklamowe są idealnym rozwiązaniem?

Totemy reklamowe są idealnym rozwiązaniem dla firm, które chcą wyróżnić się na rynku i podarować swoim klientom efekt WOW. Mogą one wyświetlać nie tylko reklamy, ale także ciekawostki, informacje o pogodzie i nowości. Dzięki temu totemy reklamowe są bardzo elastyczne i mogą służyć do różnych celów. Ich największą zaletą jest możliwość aktualizacji treści online, co pozwala na oszczędność czasu i pieniędzy.

Obecnie totemy reklamowe stają się jedną z charakterystycznych cech miejsc, które chcą być kojarzone z wysoką jakością, czy luksusem. Ich nowoczesny format pozwala wyróżnić prezentowane materiały reklamowe i przedstawić je w atrakcyjny dla odbiorcy sposób.

Na co zwrócić uwagę kupując totem reklamowy?

  1. Lokalizacja – Ważne jest, aby wybrać odpowiednie miejsce na postawienie totemu. Najlepiej, aby był on widoczny z daleka i umieszczony w strategicznym miejscu,
  2. Wielkość – Totem powinien być na tyle duży, aby przyciągał uwagę, ale nie tak duży, żeby zdominował otoczenie i stał się irytujący. Wielkość powinna być dostosowana do miejsca, w którym będzie się znajdował.
  3. Kolor i kształt – Kolory i kształty totemu powinny przyciągać uwagę i wpisywać się w charakter otoczenia. Ważne jest, aby było ono czytelne i łatwe do odczytania z daleka.
  4. Oświetlenie – Totem reklamowy powinien być oświetlony w sposób, który przyciąga uwagę i wyróżnia go na tle otoczenia. W nocy może to być światło reflektorów lub podświetlenie.
  5. Jakość wykonania – Totem musi być wykonany z trwałych i odpornych materiałów, które będą wytrzymałe na działanie czynników atmosferycznych. Warto zwrócić uwagę na jakość wykonania, aby totem wyglądał estetycznie i przyciągał uwagę przez długi czas.
  6. Odpowiednia jasność monitora

Przeczytaj także

Dlaczego inwestycja w ekrany reklamowe się opłaca

Dlaczego inwestycja w ekrany reklamowe się opłaca?

Kiedy konkurencja na rynku jest coraz większa, firmy szukają nowatorskich sposobów na wyróżnienie się i przyciągnięcie uwagi potencjalnych klientów. Jednym z najbardziej efektywnych narzędzi, które zyskują na popularności, są ekrany reklamowe. Wykorzystując najnowsze technologie, takie jak Digital Signage, ekrany te…