fbpx

10 Zastosowań digital signage w biurach

Poradnikowe

Digital signage to elektroniczne systemy wyświetlania treści na ekranach w celach reklamowych lub informacyjnych. W biurach digital signage może być stosowane w następujący sposób:

biuro-digital-signage
  1. Informacje o firmie: Można wyświetlać informacje na temat firmy, jej historii, wartości i produktów, aby pomóc w budowaniu jej wizerunku.
  2. Powiadomienia o wydarzeniach: Digital signage może być używany do wyświetlania powiadomień o wydarzeniach, takich jak spotkania, szkolenia i konferencje, dzięki czemu pracownicy są na bieżąco informowani.
  3. Współpraca zespołowa: Digital signage może być wykorzystywany jako narzędzie do wspierania współpracy między pracownikami, np. do wyświetlania informacji o projektach, kalendarzu spotkań i innych ważnych danych.
  4. Reklama produktów i usług: Digital signage może być stosowany do reklamowania produktów i usług firmy, co może pomóc w zwiększeniu sprzedaży i rozpoznawalności marki.
  5. Informacje o bezpieczeństwie: Digital signage może być wykorzystywany do wyświetlania informacji na temat bezpieczeństwa, takich jak instrukcje ewakuacji w przypadku niebezpieczeństwa.
  6. Kontrola dostępności pomieszczeń: Digital signage może być wykorzystywany do wyświetlania informacji o dostępności pomieszczeń, takich jak sal konferencyjnych i gabinetów, dzięki czemu pracownicy i goście mogą łatwo sprawdzić, które pomieszczenia są wolne.
  7. Integracja z innymi systemami: Digital signage może być połączony z innymi systemami, takimi jak systemy kontroli dostępu, systemy zarządzania energią i systemy zarządzania zasobami, co pozwala na bardziej zintegrowane i efektywne zarządzanie biurem.
  8. Wspieranie zdrowego stylu życia: Digital signage może być wykorzystywany do wyświetlania informacji na temat zdrowego stylu życia, takich jak porady dotyczące ćwiczeń i zdrowego odżywiania, co może pomóc w poprawie zdrowia i dobrego samopoczucia pracowników.
  9. Zapewnienie komunikacji: Digital signage może być wykorzystywany jako narzędzie do komunikacji między pracownikami i kierownictwem, np. do wyświetlania komunikatów od kierownictwa lub do zbierania opinii pracowników.
  10. Wspieranie ducha zespołu: Digital signage może być wykorzystywany do promowania pozytywnego nastawienia i ducha zespołu, np. poprzez wyświetlanie powodów do dumy, osiągnięć i innych sukcesów firmy.

Digital signage to elastyczne i skuteczne narzędzie, które może być dostosowane do potrzeb konkretnej firmy i wspierać jej działania w wielu różnych aspektach. Widząc te wszystkie korzyści, jakie może przynieść digital signage w biurze, nie jest trudno zauważyć, że jest to narzędzie warto wdrożyć. Pozwala ono na bardziej efektywne i skuteczne zarządzanie biurem

Przeczytaj także

Ściany Videowall, czyli czym są ściany wideo

Standardowe ekrany w technologii LCD osiągają rozmiary do 98”. Zdarzają się oczywiście matryce o wielkości 110” są to jednak ekrany bardziej pokazowe niż standardowy produkt do regularnej sprzedaży.

Dlaczego inwestycja w ekrany reklamowe się opłaca

Dlaczego inwestycja w ekrany reklamowe się opłaca?

Kiedy konkurencja na rynku jest coraz większa, firmy szukają nowatorskich sposobów na wyróżnienie się i przyciągnięcie uwagi potencjalnych klientów. Jednym z najbardziej efektywnych narzędzi, które zyskują na popularności, są ekrany reklamowe. Wykorzystując najnowsze technologie, takie jak Digital Signage, ekrany te…