fbpx

Przedłuż Gwarancję
Do 5 lat

Oferujemy Przedłużoną gwarancję na ekrany reklamowe: 

  • Gwarancja dłuższa o 2 lata
  • Dłużej ciesz się pewnością sprawności ekranów
  • Spraw, że Twój sprzęt jest wart więcej
  • Spokój i bezpieczeństwo finansowe
Uzyskaj darmową wycenę
rozszerzona gwarancja

Ekran reklamowy to niezastąpione narzędzie promocyjne, które przyciąga uwagę klientów i wyróżnia Twoją markę na tle konkurencji. Teraz możesz zapewnić sobie jeszcze większy spokój i ochronę dla swojej inwestycji poprzez przedłużenie gwarancji o dodatkowe 2 lata!

Dlaczego warto skorzystać z przedłużenia gwarancji na ekrany reklamowe? Oto kilka powodów:

1️⃣ KONTYNUACJA OCHRONY: Przedłużając gwarancję, utrzymujesz ciągłość ochrony dla Twojego ekranu reklamowego. Bez względu na to, czy masz już pewność, że wszystko działa bez zarzutu, czy też pojawią się niespodziewane problemy w przyszłości, gwarancja nadal będzie Cię chronić.

2️⃣ BEZPIECZEŃSTWO FINANSOWE: Przedłużenie gwarancji to inwestycja w spokojną przyszłość Twojego biznesu. Unikniesz nieoczekiwanych kosztów napraw czy wymiany ekranu, które mogą się pojawić po upływie pierwotnej gwarancji. Twoje finanse będą bezpieczne, a Ty będziesz mógł skoncentrować się na rozwoju swojej działalności.

3️⃣ CIĄGŁA EFEKTYWNOŚĆ REKLAMOWA: Dzięki przedłużeniu gwarancji na ekrany reklamowe, masz pewność, że Twój ekran będzie prezentować Twoją markę w najlepszy możliwy sposób przez jeszcze dłuższy okres czasu. Twoje reklamy będą nadal przyciągać uwagę klientów i wzmocnią wizerunek Twojej firmy.

4️⃣ WARTOŚĆ DŁUGOTERMINOWA: Przedłużając gwarancję, zwiększasz wartość swojego ekranu reklamowego. Jeśli w przyszłości zdecydujesz się na sprzedaż lub wymianę urządzenia, dłuższa gwarancja przekona potencjalnych nabywców do wyboru Twojej oferty.

Nie trać cennych okazji! Przedłuż swoją Gwarancję na Ekrany Reklamowe o dodatkowe 2 lata i ciesz się długotrwałą ochroną dla swojej inwestycji.

Rozszerzenie gwarancji nie dotyczy wszystkich produktów. Skontaktuj się z nami i zweryfikuj czy Twoje produkty podlegają rozszerzonej gwarancji

Skontaktuj się z LocalScreens już teraz!

LocalScreens Sp. z o.o.

ul. Aleja Lotników Polskich 1, 21-045 Świdnik

NIP: 946-266-75-36

Dział sprzedaży

tel.: +48 512 619 436

email:

Serwis

tel.: +48 505 457 562

email:

Finanse

tel.: +48 512 619 455

email: