POZNAJ
NASZ ZESPÓŁ


Bartłomiej Bartoszewicz

CEO

Założyciel i CEO Localscreens. Ponad 7 lat związany z rynkiem Digital Signage. Poza pracą uprawia karate. Biznes to jego pasja, czy w biurze czy na macie zawsze jest nastawiony na maksymalne efekty.

Daniel Musiałowski

Menadżer ds. spraw wdrożeń i projektów systemów Digital Signage

Wszystko co robi w Localscreens jest podporządkowane sprawnemu działaniu infrastruktury Digital Signage. Dba o to abyś mógł bez problemów korzystać z wszystkich możliwości naszego oprogramowania. Jeżeli masz jakiś problem techniczny koniecznie zgłoś się do niego. Prywatnie stawia na aktywność fizyczną oraz zdrowe odżywianie. Jeżeli lubisz muzykę Guns’ów na pewno znajdziesz z nim wspólny język.

Paweł Ardziński

Manager ds. rozwoju sieci

W świecie monitorów jest już od ponad 5 lat, od sprzedaży powierzchni reklamowej po sprzedaż samego rozwiązania Digital Signage. Jeżeli jesteś zainteresowany monitorami reklamowymi i oprogramowaniem skontaktuj się z nim, na pewno podpowie Ci najbardziej odpowiednie rozwiązanie dla Twojego biznesu. Jego hobby są zaawansowane systemy kina domowego oraz stereo.

Justyna Stechlińska

Koordynator Działu Sprzedaży

W Localscreens odpowiada za formalną obsługę klienta dlatego wszelkie sprawy związane z rozliczeniami i umowami przechodzą przez jej komputer. Prywatnie interesuje się rozwojem osobistym i uwielbia piec.

Krzysztof Gorecki

Konsultant. ds. marketingu

Od 8 lat zajmuje się marketingiem. Jest absolwentem Komunikacji w Biznesie na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. Szerokie doświadczenie zdobywał w branży szkoleniowej, edukacyjnej, gastronomicznej, sportowej i IT. Pasjonat marketingu, nowych technologii, piłkarskiej ligi angielskiej oraz podróży.

WSPÓŁPRACA

W sprawie współpracy, skontaktuj się z:

Paweł Ardziński

Manager ds. rozwoju sieci

+48 512 619 436

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!


LocalScreens Sp. z o.o.

Aleja Lotników Polskich 1
21-045 Świdnik

NIP: 946-266-75-36

Dział handlowy

tel.: +48 512 619 436
e-mail: kontakt@localscreens.pl

Serwis

tel.: +48 505 457 562
e-mail: serwis@localscreens.pl

Dział finansowy

tel.: +48 512 619 455
e-mail: finanse@localscreens.pl

    [anr_nocaptcha g-recaptcha-response]