fbpx

Dziękujemy za zainteresowanie naszymi usługami.

Mamy nadzieję, że wkrótce dołączysz do grona naszych zadowolonych klientów. W ciągu 24h skontaktuje się z Tobą nasz konsultant i stworzy indywidualną wycenę.

W razie pytań – jesteśmy do dyspozycji.

Wiktoria Mylik
Wiktoria Mylik
2024-06-26
Polecam zakup monitorów ! Sprawna obsługa, szybkie montaż. Dobry kontakt ze sprzedawcą w razie jakiś pytań lub pomocy w konfiguracji zdalnej.
Mariusz Zygmunt
Mariusz Zygmunt
2024-06-05
LocalScreens to bardo dobry partner w biznesie, fachowe wsparcie i doradztwo, szybka realizacja zamówień i konkurencyjna oferta cenowa, polecam
romek romano
romek romano
2024-06-04
Podziękowania dla firmy localscreens za najkorzystniejszą ofertę na monitor reklamowy, sprawną obsługę przez p. Dawida. Jesteśmy zadowoleni z zakupionego sprzętu i obsługi. Polecamy firmę Localscreens.
Paweł Garbarczyk
Paweł Garbarczyk
2024-05-28
Śmiało mogę polecić ekipę z Local Screen. Profesjonalne podejście począwszy od prezentacji rozwiązań po finalne wdrożenie i późniejszą opiekę serwisową. System prosty, stabilny a co najważniejsze elastyczny. Pozdrawiam i do następnego wdrożenia :)
Mirek
Mirek
2024-05-28
Śląski Oddział Straży Granicznej - Korzystaliśmy z usług Localscreens jakiś czas temu, zamontowana ściana wizyjna a w niej monitory bezramkowe LCD działają idealnie. Firma godna polecenia
Piotr Pytyński
Piotr Pytyński
2024-05-27
Kupowaliśmy ekrany od Localscreens jakiś czas temu, jesteśmy bardzo zadowoleni. Zawsze można liczyć na wsparcie serwisu.
Oskar Yeah
Oskar Yeah
2024-05-24
Profesjonalna firma z dobrym podejściem do klienta. Sprzęt najwyższej klasy niezawodny a pracuje od 2 lat 24/h . Pomoc zawsze dostępna od ręki. Polecam
Błażej Golz
Błażej Golz
2024-05-24
Pss Społem w Bełchatowie - z Localscreens współpracujemy już od 2021 roku, firma dostarcza wysokiej klasy ekrany LED, które działają bez zarzutów. Polecamy i zachęcamy do współpracy z firmą Localscreens :).